Lubomír Smejkal 




Krby a kamna nejvyšší kvality na míru pro váš domov. 

Krby a kachlová kamna přináší nejen teplo, klid a pohodu, ale díky tradičnímu zpracování a nejmodernějším výrobním technologiim také vysokou kvalitu. Použité kvalitní materiály zaručují dokonalou odolnost proti žáru a u zahradních krbů i proti povětrnostním podmínkám.


Chcete mě z nějakého důvodu kontaktovat?

Zaujal vás některý můj již realizovaný projekt? Nebo snad nějaká z nabízených služeb? Nebo se chcete jen optat na nějaké věci z oboru či máte nějaký problém a potřebujete radu profesionála? Neváhejte a neprodleně mě kontaktujte.


Kontaktní údaje naleznete níže. Můžete mě kontaktovat prostřednictvím telefonu či e-mailu. Je tu samozřejmě i možnost kontaktovat mě přímo z této webové stránky. Jediné, co pro to musíte udělat je vyplnit jednoduchý níže uvedený formulář.


Sem prosím uveďte kontaktní údaje Všechny položky je nutné vyplnit

Rychlý kontakt:

Pokud by Vám nevyhovoval kontaktní formulář, můžete využít následující údaje.

Lubomír Smejkal
Veselý Žďár 174
58001 Veselý Žďár

Email: krby.smejkal@seznam.cz
Telefon: 603-959-354
IČ: 72854766
DIČ: CZ1905313009
Číslo účtu: 1124228319/0800

Zpět na úvod?


 


Co je nového? 

9.9.2011 - Právě jsem pro Vás spustil internetové stránky. Věřím, že se vám budou líbit a budete se sem rádi vracet. Přeji Vám pohodovou orientaci při jejich prohlížení a těším se, že se rozhodnete právě pro mé služby.

Více informací


Právě v akci? 

Kazeta Visio 800 - je topeniště v provedení s průčelím z upraveného skla, jež působí obzvláště esteticky díky svým jednoduchým a čistým liniím a díky odlehčenému designu. Je vybaven pláštěm, který umožňuje instalaci bez mřížoví.

Více informací


Co je ještě nového? 

12.9.2011 - Do sekce projekty se mi konečně podařilo zařadit několik již realizovaných prací. Do této sekce budu několikrát do měsíce přidávat nově realizované projekty, aby jste měli představu o tom co vlastně dělám.

Více informací


 


Copyright 2009-2012 Krby-Kamna-Smejkal.cz



Vytvořil: Minnoc.net