Lubomír Smejkal 
Krby a kamna nejvyšší kvality na míru pro váš domov. 

Krby a kachlová kamna přináší nejen teplo, klid a pohodu, ale díky tradičnímu zpracování a nejmodernějším výrobním technologiim také vysokou kvalitu. Použité kvalitní materiály zaručují dokonalou odolnost proti žáru a u zahradních krbů i proti povětrnostním podmínkám.


Co vám mohu nabídnout?


Proč zvolit právě mě?

  • bezkonkurenční ceny
  • profesionální a individuální přístup
  • sledování nejnovějších technologií
  • mnohaleté zkušenosti v oboru
  • kvalita od předních výrobců
  • záruka na výrobek 24 měsíců

Co říkají moji zákazníci?

  • Jsem velmi spokojen. Spolehlivost a ochota rozhodně nechybí.
  • Velmi si vážím stabilního, poctivého přístupu k zákazníkům.
  • Opravdu poctivá práce, doporučuji.

Ve své práci se opírám o řadu vlastních zkušeností, zájmů a kontaktů z různých profesních oblastí. To vše a ještě mnohem více nabízím ve Váš prospěch. Využijte mých možností a ušetřete si nejenom čas, ale i peníze a energii. Zajistím vše přestě dle Vašich požadavků, tak neváhejte a kontaktujte mě.


 


Chcete vědět co vyžaduje stavba krbu?

Umístění krbu či kamen - Nedoporučuje se instalovat krb či kamna v prostorách o rozloze menších než 12m2 jelikož, jak krb tak i kamna, kolem sebe potřebují určitý prostor. Dále také v místnostech s odsávací digestoří, neboť se, díky zde vznikajícímu podtlaku, mění tahové podmínky komínu. Pokud budete instalovat krb do místnosti, kde jsou umístěna i jiná zařízení pracující s otevřeným ohněm (sporáky, plynové ohřívače, apod.), tak bych Vám vřele doporučil kontaktovat odborníka.


Požadavky na komín - Dalším důležitým předpokladem správného fungování krbu či kamen je komín. Správný komín by měl být nejméně 6 až 7 metrů dlouhý (měřeno od hlavy sopouchu k hlavě komínu). Průměr komínu by měl dosahovat minimálně 200mm. Komín by měl být rovněž řádně odizolovaný a přímočarý.


Začlenění krbu do samotné stavby - Krb je nutné umístit na nehořlavý základ (např.: beton či dlažbu), stejný základ je nutné použít i v rozsahu nejméně 80 cm ve směru kolmém na přední stěnu krbu a 40 cm ve všech ostatních směrech. Použitá podlahová krytina musí počítat s váhou krbu a tudíž musí mít náležitou nosnost.


Cirkulace vzduchu - U každého krbu je nutné vyřešit přívod externího vzduchu pro spalování. To se provádí dvěma způsoby. U krbových vložek, které mají přírubu, se přívod napojí přímo na danou přírubu. U krbových vložek, které ji nemají, se to obvykle řeší vyústěním přívodu v prostoru obezdívky. K docílení požadovaného efektu je nutné dodržet vzduchovou mezeru mezi krbovou vložkou a izolovanou stěnou, jejíž velikost by se měla pohybovat od 6 do 8 cm.


Zpět na úvod?


 


Co je nového? 

9.9.2011 - Právě jsem pro Vás spustil internetové stránky. Věřím, že se vám budou líbit a budete se sem rádi vracet. Přeji Vám pohodovou orientaci při jejich prohlížení a těším se, že se rozhodnete právě pro mé služby.

Více informací


Právě v akci? 

Kazeta Visio 800 - je topeniště v provedení s průčelím z upraveného skla, jež působí obzvláště esteticky díky svým jednoduchým a čistým liniím a díky odlehčenému designu. Je vybaven pláštěm, který umožňuje instalaci bez mřížoví.

Více informací


Co je ještě nového? 

12.9.2011 - Do sekce projekty se mi konečně podařilo zařadit několik již realizovaných prací. Do této sekce budu několikrát do měsíce přidávat nově realizované projekty, aby jste měli představu o tom co vlastně dělám.

Více informací


 


Copyright 2009-2012 Krby-Kamna-Smejkal.czVytvořil: Minnoc.net